W7 CM  

 

Rakusson
Member Admin
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 9
03/06/2019 5:10 am  

Szybki regulamin dla składu "W7 is coming".
Grupa ta będzie skupiała się na ukończeniu W7 oraz wszystkich cmów tego wingu.
Nie jesteśmy nową gildią/grupą, mamy za sobą ukończone W4CM, W5CM, W6CM (pierwszy tydzień). Wiemy jak prowadzić ludzi, a także jakie decyzję podejmować. Jednak bez pomocy każdego członka składu, nasz czas spędzony na zrobienie nowego wingu może się wydłużyć. Dlatego im lepiej będziemy współpracować, tym wydajniej ukończymy nadchodzący wing.

1. Każdy gracz będący w składzie musi posiadać dwie wartościowe role. Powinien rozumieć je na takim poziomie, aby zamiana nie sprawiała mu najmniejszego problemu.

2. Jeśli nie zrobiłeś żadnego cma, powinieneś zastanowić się dwa razy, czy na pewno szukasz takiego składu.

3. Każdy w składzie powinien być świadomy faktu, że bez niego nowy rajd nie zostanie ukończony pomyślnie. Skład nie będzie przyjmował osób, które w dużym stopniu odbiegają od reszty.

4. Każdy ma prawo wypowiadać własne zdanie, lecz nie każdy musi się z tym zdaniem zgadzać. Pamiętajmy, aby mówić co nam leży na sercach i prowadzić o tym rozsądną dyskusje.

5. Nie jesteśmy zwierzętami, zanim się obrazisz, postaraj się poruszyć temat na forum(przy wszystkich).

6. Skład to nie gildia, jeśli czujesz, że nie nadajesz się do składu, ale przyjemnie gra ci się inny content z krho, nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji, że odszedłeś. Zostań z nami i baw się w innych oferowanych trybach.

7. Staraj się nie obrażać innych, dopóki nie poznasz ich punktu widzenia. Pamiętaj także, że obrażanie nie jest w dłuższej mierze tolerowane i nikt nie popiera takich zachowań.

8. Commander ma zawsze ostatnie słowo, może być błędne. Bierze on jednak każdą opinie pod uwagę, a także całą odpowiedzialność. Pamiętaj o tym i szanuj w miarę swoich możliwości.

9. Obowiązkowość podczas rajdu: TS3 (nie tylko nasłuch), reprezentacja KrHo, dostępność (nie tylko raz w tygodniu), czas (nie tylko 30min)

10. Rajd będzie nagrywany, zostanie jednak użyty tylko obraz, rozmowy zostaną wyciszone.

11. Aby uczestniczyć w rajdzie, trzeba być członkiem KrHo, bez wyjątków. 

Każda zapisana osoba będzie proszona o wspólny rajd (przynajmniej 2 terminy) w ciągu 2/3 tygodni przed w7 (czerwiec).
Spośród zapisanych zostaną wybrani gracze, którzy radzą sobie bardzo dobrze w otoczeniu rajdowym. Jeśli takich graczy będzie 19+, zostaną utworzone dwa składy, które w tym samym czasie wyruszą na podbój w7.

This topic was modified 4 miesiące temu 4 times by Rakusson

Cytat