[Zamknięte] Nowy w gildii?  

 

Rakusson
Member Admin
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 9
05/02/2019 6:44 pm  

Tym co wyróżnia Kroniki Horyzontu na tle innych gildii jest brak zawiłego systemu rekrutacyjnego. Aby do nas dołączyć wystarczy jedynie trochę chęci oraz samozaparcia.

Na początek należy zrobić bardzo prostą rzecz, a mianowicie napisać do jednej z osób odpowiedzialnych za rekrutację. Uprawnionymi do tego graczami jest mistrz gildii oraz wszyscy, którzy w gildii posiadają rangę zdobywcy lub odkrywcy. Adresy, pod które należy się zgłaszać to:

Mistrz Gildii:
Rakusson.7901

Oficer:
Walarti.2961
Shamara.7902

Po wykonaniu tego kroku osoba taka otrzymuję rangę Przybysza i staje się członkiem gildii na tzw. Okresie próbnym.

Szanse na zmianę tego stanu rzeczy otrzymuje się do jednego tygodnia. Każdy przybysz dostaje swoją szansę na otrzymanie rangi pełnoprawnego członka KrHo czyli Tubylca.

Aby szansę tą wykorzystać należy przejść pomyślnie jeden z trzech testów, do których przygotować można się podczas wspomnianych wyżej tygodnia.

* Pierwszym z nich jest Udzielenie poprawnej odpowiedzi na dwie z trzech zagadek.
Oznajmiasz jednej osobie z zarządu o tym, że jesteś gotów i wybierasz opcję nr jeden. Zostaniesz zaproszony przez osobę do której się zgłosiłeś do świątyni oświecenia, następnie zostanie Ci przedstawiona zagadka. Na każdą zagadkę możesz dokonać tylko jednej odpowiedzi, ale nie martw się, jeśli nie uda Ci się poprawnie odpowiedzieć na ani jedną zagadkę, możesz zgłosić się już następnego dnia, lecz do innej osoby. Prosimy również o brak dzielenia się poprawną odpowiedzią z innymi graczami.

* Drugi to Odnalezienie trzech ukrytych słów i złączenie ich w jedno zdanie.
Twoim zadaniem będzie odnalezienie trzech grobów martwych gildyjnych pomagierów. Zostały one ukryte w różnych zakątkach siedziby gildii, lecz leżą w miejscu śmierci. Każdy duch zmarłej osoby przygotował Ci podpowiedzi.

Robson Schabowy:
Tam gdzie światło nie dochodzi, gdzie skarbów gromada.
W wielkiej chłodnej dziurze, grób swój posiada.
Nie wiadomo jednak, skąd dochodzą głosy.
Możliwe, że to, robotników ciosy.

Błażej Kołderka:
Ledwo wbiłem do guildhalla i już umarłem taka ze mnie pała.
W przeszłości jednak wielkim skryba bylem i mapę do tego miejsca zrobiłem.
Waypointa nawet pierwszego odkryłem lecz w życiu nigdy go nie użyłem.
Taki już mój los nic tego nie zmieni i tak sobie leże wśród tych korzeni.

Nina Trampek:
W miejscu, gdzie dla podróżników ułatwienie wędrówek
Nasza bohaterka znalazła swój pochówek.
Krainy się łączą, ludzie przechodzą.
Czy ktoś odwiedzi ją ciemną nocą?

* Trzeci i jednocześnie najciekawszy to Pokonanie rekrutującej Cię osoby lub utrzymanie się przy życiu przez określony czas na gildyjnej arenie.
W przypadku kiedy rekrutował Cie Mistrz Gildii Rakusson masz prawo poprosić o zmianę przeciwnika. Możesz używać dowolnych umiejętności, aby pozostać przy życiu. Jeśli jesteś gotów na ten pojedynek, zgłoś to do jednej z odpowiedzialnych za to osób, aby wybrać termin walki.

To do, którego z wyzwań przystąpisz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, a kiedy uda Ci się mu podołać progi naszej gildii stają przed Tobą otworem. Powodzenia drodzy Przybysze!