[Zamknięte] Regulamin  

 

Rakusson
Member Admin
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 9
05/02/2019 6:41 pm  

REGULAMIN GILDII „Kroniki Horyzontu”

 

Poniższy Regulamin to szereg zasad, których przestrzeganie pozwoli na wspólną grę na równych zasadach oraz z wzajemnym poszanowaniem. Dołączenie do naszej gildii, oznacza automatyczną akceptację warunków zapisanych w regulaminie. Gorąco zachęcamy wszystkich do dokładnego zapoznania się ze wszystkimi jego punktami, ponieważ zapisane są w nim wszystkie prawa i obowiązki członków KrHo. Przypominamy również że niewiedza nie zwalnia z jego przestrzegania.

 

1. Wszystkich, którzy znajdują się w szeregach Kronik Horyzontu obowiązują podstawowe zasady kultury osobistej oraz konieczność traktowania swoich kompanów z należytym szacunkiem. Niemniej jednak każdy z nas ma wiele dystansu do siebie i dopóki granica dobrego smaku nie zostanie przekroczona możecie pozwolić sobie na naprawdę dużo. Wszystko w imię śmieszków.

 

2. Aby do nas dołączyć należy zgłosić się w grze do mistrza gildii lub jednego z oficerów, czyli osób posiadających rangę Zdobywcy lub Odkrywcy oraz przejść proces rekrutacyjny opisany Tutaj!. Jego zasady mogą być również opisane przez osobę, do której napisaliśmy. Nicki graczy zarządzających gildią to: Rakusson.7901 Walarti.2961 Shamara.7902

 

3. Po dołączeniu do gildii każdy nowy gracz otrzymuje rangę przybysza. Jest to ranga zarezerwowana dla osób nowych. Jeżeli gracz uczestniczy aktywnie w życiu gildii tzn. Wykonuje aktywności razem z jej członkami, pomaga w rozwoju gildii, udziela się na chacie to w okresie jednego tygodnia zostaje awansowany do rangi Tubylca, po wykonaniu jednego z trzech zadań.

 

4. Nie wymagamy ciągłej reprezentacji aczkolwiek podczas wszystkich aktywności wykonywanych wspólnie z Kronikami jest ona konieczna. Należy również pamiętać o tym że osoby reprezentujące nas przez cały czas swojej gry będą miały pierwszeństwo we wszystkich inicjatywach z limitowaną ilością miejsc np. składach raidowych czy specjalnych turniejach/konkursach organizowanych przez gildie.

 

5. Domyślny czas dopuszczalnej nieobecności dla osób z rangę 'Przybysza' to tydzień, dla rangi Tubylca jest to miesiąc. Po upływie tego okresu gracz otrzymuje od nas wiadomość o powodzie pożegnania oraz informacją o sposobie w jaki może powrócić w nasze szeregi. Jeżeli ktoś chciałby uchronić się przed opuszczeniem nas z powodu nieobecności może napisać wiadomość do mistrza gildii z informacją o tym że nie będzie go przez dłuższy okres. Jego nick zostanie wtedy umieszczony na specjalnej liście ochronnej, a ranga podmieniona na 'urlopowicz' na czas nieobecności.

 

6. Każdy gracz, który chciałby spróbować swoich sił na raidach musi przestrzegać zakresu obowiązków swojej klasy.  Gracz może zapisać się do jednej z grup, jest wtedy na tzw. okresie próbnym. W tym czasie stali członkowie grupy stwierdzają czy osoba nadaję się czy nie. W przypadku treningu set ascended nie jest wymagany oraz wystarczy zwyczajnie zapisać się na stronie.

Jeżeli ktokolwiek nie wie w jaki sposób powinien ułożyć swój build tak aby był on przydatny na raidach to oczywiście może poprosić o pomoc każdego bardziej doświadczonego w tym temacie członka gildii, a wszystkie mechaniki bossów będą tłumaczone podczas treningów.

 

7. Zarząd gildii zobowiązany jest do informowania o każdej aktywności gildyjnej za pomocą kalendarza znajdującego się na stronie internetowej lub w przypadku bardziej prestiżowych eventów z pomocą wiadomości gildyjnej oraz newsa na stronie.

 

8. Bezwzględnie zabrania się reklamowania przez członków KrHo innych gildii w jakiejkolwiek formie. Obowiązuje to zarówno na chat gildyjny, chat TS3, a nawet prywatne wiadomości do naszych graczy. Pragniemy zauważyć, że chodzi tu o czystą reklamę, a nie własne opinie. Za nieprzestrzeganie tego punktu regulaminu zostaje się wydalonym z gildii w trybie natychmiastowym, bez możliwości powrotu.

 

9. Obecność na Teamspeaku nie jest obowiązkowa na co dzień, jednakże podczas gildyjnych aktywności wymagamy co najmniej nasłuchu. Umożliwia to bowiem sprawne i szybkie ukończenie takowego przedsięwzięcia. Nazwa TeamSpeak: krho.tsdns.pl