Slipy i Biustonosze II

Slipy i Biustonosze II , czyli nic innego jak druga odsłona COSPLAY!
ZAPISY

Nasi uczestnicy będą musieli wcielić w jedną z postaci z Anime oraz Bajek Animowanych. (Odpadają Kreskówki takie jak z CN, FoxKids, bajki odcinkowe oraz anime pełnometrażowe także)
Nie będzie chodzić o samo przebranie, ale także o styl i barwę jego prezentacji.
Miejsce spotkania, będzie ujawnione dopiero dzień przed realizacją konkursu.

W 3-osobowym jury zasiądzie założyciel gildii wraz z osobami, które w najszybszym czasie rozwiążą test oraz zagadkę. Test ten będzie zawierał informacje odnoszące się do gildii KrHo, całego Guild Wars 2 oraz anime/bajek. Ilość pytań, czas oraz termin w którym odbędzie się konkurs, zostanie ogłoszony z minimalnie 2-dniowym wyprzedzeniem. Wygrywa osoba, która zdobyła największą ilość punktów, w przypadku remisu, najszybciej ukończy test.
Osoby, które w tym czasie nie mogą zjawić się na teście, niestety nie będą mogły zasiąść w jury. W momencie gdy na test będzie zapisanych tylko 1 gracz, a czas zapisów na test zakończy się, stanie się on z automatu członkiem jury. Sprawa wygląda identycznie z wyborem poprzez zagadkę.

Uczestnicy będą oceniani w 3 kategoriach (0-100pkt)
1. Podobieństwo do wybranej postaci 0-60pkt (przykłady: Kolor, ubiór, masa ciała)
2. Prezentacja przed publicznością 0-30pkt (Przykład: Wyobraź sobie program Mam Talent i to, że Ty jesteś na środku sceny, co robisz? To zależy już tylko od Ciebie)
3. Informacja, dlaczego akurat ta postać 0-10pkt (Przykład: śmieszne zdarzenie, ulubiona seria itd)
Pamiętaj, że to Ty wybierasz jak się zaprezentujesz!

Elementy broni, są jako elementy dodatkowe, dlatego mogą tylko dodawać punkty w pierwszej kategorii, ale nie odejmować. Najprościej w świecie, jeśli nie ma broni pasującej do twojej postaci, to nic się nie dzieje.

Prezentacje postaci można wykonywać w parach, ale każdy uczestnik oceniany jest osobno.

Informacje o nagrodach pojawią się kilka dni przed konkursem.
Jeśli chcesz wspomóc konkurs, stać się sponsorem tego wydarzenia i zostać wyróżniony, wyślij do Rakusson.7901 email z gry z tytułem „konkurs SiB” wpłata musi wynosić minimum 15g

Zapisy na test i konkurs nie są restrykcyjnę. Jeśli nie przyjdziesz, nic się nie stanie, po prostu zostaniesz zdyskwalifikowany.
Jury nie może brać czynnego udziału w konkursie, jest tam tylko na zasadzie oceny. Dodatkowo jury ma w obowiązku obiektywne ocenianie uczestników. Jeśli lider jury (w tym przypadku lider gildii) zauważy, że któraś z osób zasiadających w jury nie ocenia graczy obiektywnie, może wykluczyć taką osobę z oceny danego gracza lub całkowicie oddelegować z jury.
Konkurs został stworzony, aby zachęcić graczy do wspólnej zabawy, bez większego wysiłku czy umiejętności. Bycie fair to pierwszy krok do tego, by wszyscy czerpali z tego radość.

Dodaj komentarz