The Dzbans Race 2 przybywa

Ozdoby wykorzystane, godziny przesiedzone (przeskakane?) i wreszcie trasa jest gotowa. Druga edycja The Dzbans Race czeka na Was!

Wyścig standardowo odbędzie się w naszym guild hallu. W przeciwieństwie do pierwszej edycji polecam jednak każdemu, aby trochę poćwiczył jeżeli chce wygrać, gdyż trasa jest znacznie trudniejsza niż w pierwszej edycji.

Jeżeli nie chcesz się ścigać, a jedynie obejrzeć trasę na spokojnie, a może sam wyścig z uczestnikami dającymi z siebie wszystko – również zapraszamy!

The Dzbans Race 2 odbędzie się w najbliższą niedzielę – trzeciego marca (03.03) o godzinie 18:30. Zapisywać się będzie można od piątku wieczorem, aż do 18:00 w niedzielę w zakładce konkursy – przy zapisach pojawi się również regulamin konkursu. Widzimy się na starcie!

Jeżeli chcesz zostać wyróżniony/a w filmie podsumowującym bez brania udziału w wyścigu zawsze możesz zostać sponsorem nagród! Wystarczy, że wyślesz do Walarti.2961 maila z minimum 20G.

Osoby, które nie wiedzą na czym polega The Dzbans Race zapraszam do obejrzenia prezentacji pierwszej trasy z zapowiedzią tej, na której odbędzie się obecny wyścig!

Dodaj komentarz