V E.T.P – Coraz bliżej

V Edycja Turnieju PvP coraz bliżej!
Poniżej znajdziemy najważniejsze informacje.
REGULAMIN

Terminy:
Zakończenie zapisów: 21.03.2019
Rozpoczęcie turnieju: 23.03.2019 godz 18:00-19:00
ZAPISY

Nagrody:
1 Miejsce – Precursor ! Leaf of Kudzu !
2 Miejsce – Precursor ! Rodgort’s Flame !
3 Miejsce – Precursor ! Carcharias !
4 Miejsce lub niżej – Ściana Tajemnic
Loża Mistrzów – [Udostępnione w późniejszym etapie]

Całkowita pula nagród na ten moment to około 600g, ale nadal rośnie!

Wartość nagród jest także zależna od sponsorów. 
Jeśli chciałbyś zostać sponsorem turnieju, wystarczy, że wyślesz datek w wysokości 20g+ na mail Rakusson.7901 z tytułem „V Edycja Turnieju PvP”. Sponsorzy są także wyróżnieni na stronie, w podsumowaniu sezonu oraz na YT.

Dodatkowe informacje korygujące rozgrywkę:
1. Gdy podczas rozgrywki dwójka graczy zagrywa tanka i czas osiągnie więcej -20 sekund, a rozgrywka nie zakończy się zgonem jednej osoby, wtedy uważamy taką grę zakończoną przegraną dla obu graczy.
2. Gdy tylko jeden gracz zagrywa tanka i czas osiągnie więcej niż -1 sekund, a rozgrywka zakończyła się upadkiem obu graczy w tym samym czasie (małe prawdopodobieństwo), taki mecz uważamy za przegraną dla osoby grającej tankiem.
3. W przypadku gdy doszło do, aż trzech remisów ze strony tank vs tank. Obaj gracze odpadają z danego etapu i zostaną rozlosowani z innymi graczami w etapie dodatkowym.

Podział turnieju na segmenty
Pierwszy:
Segment eliminacyjny, etapy 1-9. Etapy eliminacji wyróżniają 3 finalistów. Ilość wygranych meczy ma wpływ na ilość mistrzów, których można wyzwać.
Drugi:
Segment finałowy, składa się z jednego etapu, każdy na każdego best of 5. Wygrywa osoba z największą ilością zdobytych punktów. Jedna wygrana runda to jeden przyznany punkt. Remis punktowy wiążę się z rozegraniem dodatkowych meczy.

Dodaj komentarz