Wing 7 – Nadchodzi!

Wiemy już, że wing 7 pojawi się 11 czerwca, nie wiemy jednak, kto pojawi się w pierwszej dziesiątce.
Skład już powstał, zapisy ruszyły. Nadeszła pora, aby po raz kolejny stanąć ramię w ramie i rozprawić się z nadchodzącym wydarzeniem.

Poprzedni wing ukończyliśmy w 5dni, wraz z cm’ami!
Czas, aby historia zatoczyła koło! Zapisy do składu.
Do składu dostajesz się umiejętnościami, a nie poprzez kupon lotto, czy zasadę kto pierwszy ten lepszy.

Jeśli będzie 19+ chętnych, zorganizujemy dwa składy. Na ten moment jednak tworzymy pierwszy. Będzie on składał się z 10 graczy głównych i minimum 2 backup’ów.
Nie każdy ma szansę dołączyć, jednak każdy ma szansę się sprawdzić.
W ciągu kilku tygodni (przed wypuszczeniem skrzydła) zostanie zorganizowanych kilka rajdów testowych, aby wyłonić pierwszą dziesiątkę.
Nie liczą się tylko i wyłącznie umiejętności, liczy się także podejście i zaangażowanie.

Pierwszy skład będzie miał za zadanie ukończenie całego skrzydła rajdowego na normalnym poziomie w możliwie jak najlepszym czasie i rozpoczęcie tego samego skrzydła na poziomie zaawansowanym (CM).
Kiedy pierwszy stabilny skład powstanie, lider gildii skupi się na utworzeniu drugiego składu, którego głównym celem także będzie ukończenie nowego skrzydła. Z następnej dziesiątki zostanie wybrany commander, a także zostanie utworzony 2 skład, który będzie miał dokładnie takie samo zadanie jak pierwszy.

Zastanów się dwa razy, ale nie pięć. Nie jest to pierwszy wing i pewnie nie ostatni, ale na pewno jeden z niewielu.
Szybki regulamin I Składu.
Podnieś rękawicę i przyjmij wyzwanie. Zapisz się i wpadnij na jeden z ustalonych rajdów. Może to właśnie Ciebie szukamy?

Dodaj komentarz